live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Тисячі людей з усіх областей України зібралися на столичній Софіївській площі в очікуванні результатів Об’єднавчого собору та предстоятеля нової Церкви. Наживо

Предстоятель нової Української церкви зможе вийти до десятків тисяч людей, які у суботу, 15 грудня 2018 року, зібралися на Софійській площі у Києві

Після завершення Собору до людей вийдуть його учасники та буде представлено предстоятеля нової церкви, передає Еспресо.TV.

Це стане можливим, якщо Собор до кінця дня встигне розглянути питання об'єднання як такого, а також затвердить назву, статут й очільника нової релігійної громади.

Зараз зі сцени виступають науковці, політики, громадські та релігійні діячі.

Як зазначають зі сцени, унезалежнення оновленої української православної церкви від Москви можна порівняти з Володимировим хрещенням 988 року, тож нинішні події є дуже визначальними.

Дивіться останні новини та прямі включення з Софійської площі НАЖИВО

  • Близько 11.30 під час спілкування з людьми, які зібралися на столичній Софійській площі, аби підтримати початок роботи об'єднавчого собору кількох українських православних конфесій, президент Петро Порошенко звернувся до них із проханням молитися до Всевишнього, щоб вже сьогодні була утворена оновлена Українська церква.

новини партнерів

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати