live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НАЗК внесло припис голові Державної судової адміністрації


фото: rsu.gov.ua
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку

Про це повідомляє прес-служба агентства.

Припис Холоднюку внесено стосовно начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області Назіра Бадахова, який себе преміював. 

Крім того, приписи внесено директорові Координаційного центру з надання правової допомоги Олексію Бонюку стосовно начальника організаційного відділу Управління "Дніпровська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа" Координаційного центру з надання правової допомоги Артема Сичкова та в.о. директора Департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації Леоніду Мінічу  стосовно головного спеціаліста сектору з питань персоналу Департаменту фінансів Дарини Ступніцької.

Так, нацагентство встановило факти непередачі в управління іншій особі належних корпоративних прав у товаристві з обмеженою відповідальністю протягом 30 днів з моменту призначення на вказані посади у порядку, передбаченому законом.

Вказано, що припис внесено і голові Миронівської районної державної адміністрації Київської області Ігорю Черногоду стосовно начальника Управління соціального захисту населення даної РДА Ігоря Майсуса, який звернувся до управління, яке очолює, із заявою про розгляд та призначення йому житлової субсидії.

"Національне агентство вимагає усунути вказані порушення, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності", - сказано у повідомленні.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати