live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна ввела спецмита на білоруські кухонну сіль та лампочки


фото: lamptest
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про застосування антидемпінгових заходів щодо солі кухонної виварної ґатунку екстра та електричних ламп розжарювання походженням з Республіки Білорусь

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Згідно з повідомленням МЕРТ, антидемпінгове мито для солі кухонної виварної ґатунку екстра встановлено на рівні 11,85% терміном на п’ять років.

Водночас ВАТ "Мозирьсоль" (Білорусь) взяло на себе добровільне цінове зобов’язання, де запропонувало припинити демпінговий імпорт шляхом встановлення мінімальних цін експорту в Україну окремих категорій товару.

"МКМТ визнала добровільне цінове зобов’язання задовільним та ухвалила рішення не застосовувати остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну кухонної солі виробництва "Мозирьсолі", - йдеться в повідомленні.

Крім того, комісія ухвалила рішення застосувати антидемпінгове мито у розмірі 17,73% до імпорту електричних ламп розжарювання походженням з Білорусі.

  • Нагадаємо, у січні 2016 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила призупинити до 1 травня 2016 рішення про введення Україною спеціального мита в 39,2% по імпорту в країну ряду товарів походженням з Білорусі.


 

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати