live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія не зацікавлена у врегулюванні конфлікту на Донбасі під час президентських виборів, - Волкер


фото: bbc
Спецпредставник Державного департаменту США із питань України Курт Волкер заявив, що Росія не зацікавлена у врегулюванні конфлікту на Донбасі під час президентської кампанії

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами Волкера, Росія не виявляє інтересу до зустрічі на рівні спецпредставника Держдепу США та помічника президента РФ Владислава Суркова і не бажає вживати дій щодо врегулювання конфлікту на Донбасі під час президентської компанії в Україні.

"Ми завжди за те, щоб зустрітися і поговорити. Росія не проявляє ніякого інтересу або прогресу з цього питання. За фактом вони сказали, що не хочуть нічого робити під час президентських виборів", - сказав Волкер на полях Мюнхенської конференції.

Говорячи про стан імплементації Мінських угод, спецпредставник Держдепу зазначив, що вони надзвичайно важливі.

"Мінські угоди надзвичайно важливі, і нам би хотілося, щоб їх було реалізовано. Мир, відведення важкого озброєння, якщо нам вдасться створити умови для проведення виборів, амністії, імплементації спеціального статусу Донбасу, відновлення українського контролю і суверенітету над територією. Це те, про що говорять Мінські угоди, і ми всі підтримуємо їх. Необхідно тільки імплементувати їх", - сказав Волкер.

Водночас, він визнав, що Мінські угоди не працюють належним чином.

"Вони ніколи не працювали добре, оскільки Росія відмовлялася їх імплементувати. Ніколи не було припинення вогню, відведення важкого озброєння або співпраці з цього питання", - зазначив Волкер.

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати