live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Не допустимо перемоги брехні". Порошенко в ООН заявив про інформаційну війну проти України

Росія веде безпрецедентну пропагандистську війну проти України - війну, яка фактично почалася до того, як перші жертви загинули на Майдані у Києві

Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи на Генасамблеї ООН, повідомляє Еспресо.TV

За словами президента, московська гібридна війна включає також приховані операції та хакерські атаки на українські установи та критичну цивільну інфраструктуру. Такий вид російської діяльності вже добре відомий далеко за межами України.

Крім того, Росія веде безпрецедентну пропагандистську війну проти України - війну, яка фактично почалася до того, як перші жертви загинули на Майдані у Києві, зауважив Порошенко.

"Кожного дня, без перерв навіть на свята й вихідні, всі основні телевізійні канали транслюють потоки брехні і фальшивих новин проти України. ця брехня особливо спрямована на населення окупованих територій, де блокуються українські теле- та радіоканали. Це фактично є державна машина ненависті, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень", - відзначив глава держави.

"Україна є темою номер один, два і три в російських новинах і ток-шоу. Вона розглядають Україну як внутрішне. а не зовнішне питання. П'ять років тому ця війна почалася під приводом захисту російськомовних в Україні, а зараз продовжується під приводом захисту православних віруючих", - підкреслив український лідер.

За словами Петра Порошенка, президент РФ Володимир Путін публічно підтвердив свою готовність використати для цього військову силу у відповідь на створення Україною власної, незалежної православної церкви.

"Продовжуючи неоголошену війну проти моєї країни, Кремль відчайдушно намагається переконати міжнародне співтовариство в тому, що він не є стороною цього конфлікту, говорить, що це внутрішній конфлікт України, в якому Росія відіграє роль лище об'єктивного і неупередженого посередника", - наголосив глава української держави.

"Це насправді викривлена реальність, яку Російська Федерація намагається розповсюдити. Деякі можуть спокуситися цією російською політикою задля політичної доцільності. Сьогодні я стою тут, щоб чітко заявити: Не допустимо перемоги цієї брехні! Ми будемо борротися до кінця, проти будь-яких спроб представити агресивну російську поведінку щодо моєї країни інакше, аніж те, чим вона є насправді: війною, яка ведеться безпосередньо на очах міжнародного співтовариства", - заявив Порошенко.

"Давайте визначимося раз і назавжди: не існує так званої кризи в Україні, чи "внутрішнього конфлікту в Україні" - це є триваюча військова окупація і збройна агресія з боку Росії проти України.Варто відзначити, що доповідь прокурора Міжнародного кримінального суду визначила конфлікт у Криму й на Донбасі як збройний конфлікт між Росією та Україною, а спробу Росії анексувати Крим - як триваючий стан окупації. Це - слова суду. В голові важко уявити, що навіть після всих цих рішень, Російська Федерація досі намагається представити себе, як миролюбну державу, яка повністю виконує зобов'язання за статутом ООН", - резюмував він.

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати