live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Верховний суд скасував рішення, яке забороняло платну агітацію

5 березня Верховний суд України скасував рішення апеляційного адміністративного суду, який визнав протиправною і недійсною постанову ЦВК, яка дозволяє виборчим штабам кандидатів у президенти платити агітаторам

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Раніше 1 березня постанову ЦВК від 22 лютого, у якій роз’яснювали аспекти витрачання коштів виборчого фонду кандидатів у президенти при веденні передвиборної агітації визнали протиправною і недійсною. Такі рішення ухвалив Шостий апеляційний адміністративний суд за позовом кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

5 березня Верховний суд задовольнив апеляцію ЦВК і визнав протиправним і недійсним тільки абзац 33 даного роз’яснення, затвердженого комісією.

У відповідному скасованому абзаці йшлося про те, що якщо залучення фізичних осіб не пов’язане з використанням їхньої праці на умовах трудового договору або відповідно до цивільно-правових договорів, то юридична особа, яка надає послуги з проведення передвиборчої агітації, відповідно до закону не є платником єдиного соціального внеску.

У апеляції ЦВК йшлося про те, що "укладання неоплачуваних договорів не можна розглядати як підставу непрямого підкупу виборців". 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати