live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд зриває терміни запуску нового ринку електроенергії - екс-директор "Центренерго"


фото: slovoidilо
Уряд не виконує своїх зобов'язань по запуску нового ринку електроенергії, тому з високою вірогідністю терміни будуть перенесені

Про це заявив екс-директор Центренерго Ігор Балабанов, пише УНІАН.

"Я думаю, що ці строки нереальні. Документацію навіть не підготували до кінця", — висловив він свою точку зору. 

Як повідомив Балабанов, для запуску нового ринку електроенергії навіть нормативна база не підготовлена повністю. На його думку, в цьому немає провини Укренерго, відповідальність лежить повністю на уряді. Екс-директор Центренерго вказав, що забезпечення необхідним програмним продуктом є важливою умовою нормальної роботи ринку.

"Це дуже важливий момент, тому що на сьогоднішній день всі розрахунки йдуть через програмне забезпечення, і навіть розрахунки потужностей, які виводяться, які щодня міністрові на стіл кладуть, робляться програмним забезпеченням, і виводять потужності по всіх станціях. Вручну це робило раніше Укренерго, але це було достатньо морочливо. І навряд чи зараз, у вік технологій, ви зможете щось вручну зробити, якщо не працюватиме програмне забезпечення", — пояснив Балабанов.

Відповідаючи на питання про подальший найбільш вірогідний  сценарій, екс-директор Центренерго висловив думку, що запуск ринку "буде перенесено".   

Нагадаємо, раніше керівник програм аналітичного центру Dixi Group Роман Ніцовіч висловив думку, що є вірогідність відстрочення введення ринку електроенергії, або його старту в обмеженому форматі у випадку, якщо до 1 липня не врегулюють заборгованість на оптовому ринку електроенергії і не буде вирішено питання із забезпеченням програмними продуктами "Укренерго".

 

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати