live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Киянам у складному життєвому становищі надаватиметься щорічна матеріальна допомога, - КМДА

Кияни, які опинилися в складних життєвих обставинах, мають право один раз на рік отримати адресну матеріальну допомоги

На цьому наголосив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, передає прес-служба відомства.

За його словами, така допомога надається у столиці вже понад 20 років і здійснюється за кошти місцевого бюджету за Міською цільовою програмою "Турбота. Назустріч киянам". Жодного стосунку до перебігу передвиборчої кампанії в Україні надання такої допомоги не має.

"На жаль, останнім часом до органів соціального захисту почали надходити повідомлення, що киянам телефонують невідомі та рекомендують звернутися до Управлінь праці та соціального захисту за грошовою допомогу, яку начебто дає один із кандидатів на пост Президента України. Ця інформація не відповідає дійсності, адже міська влада столиці протягом більше 20 останніх років має програму підтримки малозахищених мешканців міста, яка в тому числі передбачає і надання одноразової матеріальної допомоги", – підкреслив Юрій Крикунов.

Він наголосив, що рішення про надання такої допомоги та її розмір приймається відповідною комісією при Департаменті соціальної політики або при управліннях праці та соціального захисту населення РДА згідно з затвердженим Порядком. У разі позитивного рішення, кошти киянам, які звернулися за допомогою, виплачуються шляхом зарахування на картку киянина або на рахунок у банку, зазначений одержувачем.

Для отримання допомоги необхідно звернутись із заявою до Департаменту соціальної політики або управління праці та соціального захисту населення районних держадміністрацій. До заяви слід додати низку документів, серед яких:

  • копія паспорта;
  • копія пенсійного посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги (у разі наявності);
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті);
  • довідка про склад сім’ї, видана за місцем реєстрації фізичної особи;
  • довідка про доходи за попередні шість місяців, видана за місцем отримання доходів або територіальними органами фіскальної служби;
  • документи, які підтверджують складні життєві обставини, що обґрунтовують потребу в наданні матеріальної допомоги (для киян, які опинилися в складних життєвих обставинах).
  • копія довідки виданої за формою, визначеною Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою КМУ від 01 жовтня 2014 р. № 509 з відміткою про фактичне проживання в м. Києві (для внутрішньо переміщених осіб).

У Департаменті соціальної політики КМДА закликають киян перевіряти будь-яку інформацію за допомогою офіційних джерел.

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати