live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У рейтингу стартап-міст Київ злетів на 29 позицій, залишивши позаду Гельсінкі, Дублін і Вашингтон

Київ обігнав Мельбурн, Гельсінкі, Мюнхен і Вашингтон в рейтингу найбільших стартап-міст, піднявшись на 29 позицій і посівши 34 місце з 1 028
Про це повідомляється на глобальному профільному сервісі StartupBlink, де також опубліковані оновлення онлайн-карти з відповідною інформацією.
 
За рік столиця України піднялася в цьому рейтингу з 63 місця аж на рекордні 29 позицій. І тепер Київ посідає 34 місце серед 1028 світових стартап-міст, що говорить про ефективну політику керівництва столиці в питанні розвитку цієї сфери.
 
В результаті Київ за рік обігнав такі відомі стартап-екосистеми, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень, Вашингтон, Мельбурн, Дублін і багато інших.
 
Відзначимо, позиція міста в рейтингу StartupBlink залежить від кількості проектів, їх якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. І оцінюються ці показники власним алгоритмом авторів звіту.
 
Так, в Києві розробники онлайн-сервісу нарахували 321 стартап. Крім Києва в рейтинг увійшли такі міста України, як Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) і Дніпро (561). В цілому Україна за останні два роки піднялася в топі на 4 позиції.
 
Серед міст світу перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн - США, Великобританія і Канада.
 
Карта StartupBlink створена на основі GoogleMaps. Всього на ній відзначені понад 62 тис. стартапів. У базі зібрані дані AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших стартап-платформ. Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях і місцем розташування, а акселератори - за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і по регіонах.
Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати