live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У бюлетені будуть прізвища обидвох кандидатів, - Магера про позов щодо зняття Зеленського з виборів


фото: REUTERS
Колишній член Центральної виборчої комісії Андрій Магера заявив, що законних підстав для зняття Володимира Зеленського з виборів немає

Про це Андрій Магера написав у facebook.

"Я нічого не планував сьогодні писати про наші вибори, але стрічка новин захлинається від повідомлень про позов в апеляційному адміністративному суді щодо "скасування реєстрації В. Зеленського за підкуп виборців".

Необхідно відзначити, що частина перша статті 56 Закону України "Про вибори президента України" містить лише 5 підстав для скасування реєстрації кандидата на пост президента. Цей перелік є виключним. Навіть, якщо допустити, що дійсно мав місце підкуп виборців, то виборчий закон за подібне передбачає лише оголошення попередження Центральною виборчою комісією. І все", - написав Магера.

За його словами, позов може бути вигідний одній із команд кандидатів у президенти.

"Кому вигідно подання цього позову і навіщо? По-перше, одній із команд кандидата. Кому саме, покаже час і логічний аналіз. По-друге, з метою появи додаткового інформаційного приводу в день тиші. Мета, як на мене, зовсім нешляхетна.

Тому дозвольте заспокоїти всіх: завтра, 21 квітня, у виборчому бюлетені будуть прізвища обидвох кандидатів - Володимира Зеленського і Петра Порошенка", - заявив Магера.

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

2 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати