live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія відмовилась брати участь в слуханнях трибуналу ООН щодо військовополонених моряків


фото: muntr.org
Російська Федерація відмовилася брати участь в слуханнях у Міжнародному трибуналі з морського права щодо звільнення українських моряків

Про це повідомила заступник глави МЗС України Олена Зеркаль у Facebook.

"Послідовна відмова Росії брати участь у слуханнях не зменшує легітимності справи щодо звільнення наших моряків і слухання відбудуться як заплановано - 10 травня 2019 року в Гамбурзі", - написала вона.

Дипломат повідомила, що українська сторона вимагає негайного звільнення моряків, як того передбачає Конвенція ООН з морського права.

Заступник голови МЗС зазначила, що рішення трибуналу буде прийнято вже до кінця травня. Також вже під час слухань будуть доступні письмові документи і розшифровка виступів.

"Навіть якщо Росія у своїй послідовності буде для своїм споживачів інформації подавати рішення про звільнення українських моряків як велику послугу новообраному президенту України, весь цивілізований світ буде свідомий того, що насправді це ні яка не послуга, а виконання рішення Трибуналу", - написала Зеркаль.

Довідка

Міжнародний трибунал ООН з морського права - це незалежний судовий орган, який утворено у 1958 році. Він розглядає правові суперечки на основі положень Конвенції з морського права. У Міжнародному трибуналі з морського права працює 21 суддя, які обираються на 9 років. Наразі членами Міжнародного трибуналу ООН з морського права є 166 держав, включно з Україною і країнами ЄС.

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати