live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Польщі “замінували” більше 120 шкіл під час випускних іспитів


фото: pap
Невідомі зловмисники поінформували про закладення вибухівки в 122 школах по всій Польщі, що призвело до затримки проведення випускних іспитів

“Центральне слідче бюро поліції повідомило Центральну екзаменаційну комісію про дії особи чи осіб, метою яких є паралізувати перебіг випускного екзамену травневої сесії 2019 року. Ці дії полягають у висиланні електронною поштою до шкіл, в яких проводиться випускний екзамен, інформації про підкладення на території цих освітніх закладів вибухових пристроїв”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, інформацію про вибухівку отримали 122 школи. Дирекція шкіл негайно повідомила про це відповідні служби, які перевірили усі будівлі. Як виявилося, усі повідомлення були неправдивими.

Після перевірки у 61-й школі екзамен розпочався за графіком о 9-й ранку, у 57-ми школах екзамен розпочався із затримкою, а у трьох школах перевірку проведено під час екзамену, який на момент довелося перервати. В одному випадку екзамен було перервано і його повторно проведуть у червні.

Як інформують польські ЗМІ, повідомлення про закладення вибухівки отримали школи в більшості регіонів Польщі.

У понеділок, 6 травня, розпочалася серія випускних екзаменів у польських школах, яка триватиме до 25 травня. Сьогодні випускники складають екзамен з польської мови.

Раніше у Львові повідомили про замінування 8 готелів.

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати