live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд пропонує передати магістральні газопроводи в управління "Нафтогазу"


фото: REUTERS
Кабінет міністрів України пропонує передати корпоративні права ПАТ "Магістральні газопроводи України" в управління НАК "Нафтогаз України" до 1 січня 2020 року

Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів, повідомляє Економічна правда.

"Внести на розгляд Кабінету міністрів проект акту щодо передачі пакету акцій держави у розмірі 100% статутного капіталу ПАТ "Магістральні газопроводи України" у тимчасове управління АТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" до 1 січня 2020 року", - зазначається у постанові.

Згідно із протоколом від 24 січня поточного року, прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів нараду за участю, зокрема, міністра енергетики Ігоря Насалика, голови МЕРТ Степана Кубіва та інших, щодо оптимального подальшого способу відокремлення діяльності з транспортування  та зберігання природного газу.

Документом пропонується:

  • Відокремлення "Магістральних газопроводів України” відповідно до моделі відокремлення, затвердженої постановою Кабміну №496 від 1 липня 2016 року.
  • Корпоративні права МГУ на період до 1 січня 2020 року передаються  в управління "Нафтогазу", що не потребує внесення змін до закону.
  • Члени Наглядової ради "МГУ" також призначаються членами Наглядової ради "Укртрансгазу".

Нагадаємо, що в грудні 2018 року уряд прийняв рішення передати ПАТ "Магістральні газопроводи України" у тимчасове управління НАК "Нафтогаз України". Після цього Володимир Гройсман планував вивести МГУ із підпорядкування "Нафтогазу".

Як зазначається у постанові Кабміну "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів № 496 від 1 липня 2016 року", уряд постановляє "Нафтогазу" затвердити в 10-денний строк із дня опублікування постанови та подати до Кабінету міністрів деталізований план заходів щодо реалізації завдань, визначених планом реструктуризації "Нафтогазу" з метою відокремлення діяльності з транспортування та зберігання природного газу.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати