live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вакарчук запропонує партії "Голос" не включати до списку чинних депутатів Ради


фото: facebook
Партія Святослава Вакарчука "Голос" опублікувала критерії, за якими формує список для участі у парламентських виборах

Про це повідомляє прес-служба партії.

У прес-службі заявили, що кандидати у народні депутати України від партії "Голос": мають незаплямовану репутацію. Не залежать від олігархів і готові пояснити свої статки. Відповідають усім вимогам антикорупційного законодавства та Закону України "Про очищення влади". Поділяють цінності, принципи, ідеологію та програмні засади партії "Голос". Мають професійні або громадські досягнення у своїй сфері та бачення, як втілити найкращі зміни у масштабах країни. Ставлять суспільні інтереси вище особистих і готові працювати в команді для досягнення результатів. Не перебували й не співпрацювали з режимом Януковича, Комуністичною партією України та проросійськими силами.

А також не мають громадянства та економічних інтересів у країні-агресорі. Ніколи не співпрацювали зі спецслужбами тоталітарних режимів чи сепаратистами. Не протидіяли Революції гідності, прямо визнають і визнавали факт Російської агресії та непорушність територіальної цілісності України. Не є чинними народними депутатами України - тільки для тих, хто балотується в багатомандатному загальнодержавному окрузі.

За повідомленням прес-служби, персональний склад виборчого списку за результатами відкритого обговорення затвердить з’їзд партії "Голос", що відбудеться 7 червня.

"А ще Святослав Вакарчук запропонує з’їздові партії не включати до списку чинних депутатів Верховної Ради. Тих із них, кого виборці вже знають за ефективність і порядність, “Голос” підтримає на округах", - йдеться в повідомленні.

новини партнерів

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати