live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Третьяков: "Парламент встановив відповідальність за вандалізм щодо пам’ятників захисників України"

Верховна Рада підтримала законопроект, який встановлює відповідальність за наругу над пам’ятниками захисникам України, героям Революції Гідності та борцям за незалежність нашої країни у ХХ столітті

Про це, як повідомляють "Факти", заявив народний депутат, голова Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю Олександр Третьяков.

"Навіть на п’ятому році війни, коли лік загиблих за Україну складає тисячі і тисячі, знаходяться вандали, які намагаються сплюндрувати пам’ять про наших героїв.  Сьогодні, 6 червня, Верховна Рада 235 голосами підтримала законопроект, який встановлена відповідальність за наругу над пам’ятниками захисникам України, героям Революції Гідності та борцям за незалежність нашої країни у ХХ столітті. Як один зі співаторів цього законопроекту переконаний, що подібні злочини заслуговують суворого покарання", -зазначив Третьяков.

За словами народного депутата, відтепер вандали нестимуть кримінальну відповідальність від 3 до 5 років позбавлення волі.

"Війна, окрім героїчних вчинків справжніх людей, винесла на поверхню і тих, хто намагається мімікрувати під наших воїнів та отримати від цього якийсь зиск. Впевнений, що подібні випадки також мають отримати не лише етичну оцінку в суспільстві, але й жорстко припинятися державою. Саме тому новоприйнятий законопроект передбачає серйозні штрафи за незаконне носіння військової форми зі знаками розрізнення військовослужбовців, а також незаконне носіння державних нагород, їхню купівлю та продаж", - розповів Третьяков.

 

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати