//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Київ потрапив до топ-15 міст, найбільш перевантажених автомобілями


фото: freelook.info
Київ опинився на 13 місці в рейтингу найбільш перевантажених автомобілями міст світу. Столичні водії витрачають на 46% більше часу, щоб їздити київськими дорогами

Згідно зі статистикою аналітичної компанії TomTom, Київ опинився серед 15 міст-лідерів за показником перевантаженості автомобілями, передає Хмарочос.

Дослідження проведене серед 403 міст у 56 країнах на шістьох континентах.

Згідно з поясненням, відсотки позначають кількість додаткового часу подорожі, який водії витрачають протягом усього року.

Дослідження починають зі встановлення базової тривалості подорожі на розвантажених дорогах, у їхніх різних сегментах в різний час. Після цього аналізують час у дорозі протягом усього року для кожного міста. Цю інформацію порівнюють з базовими даними, щоб обчислити додатковий час у дорозі.

Зазначають, що обчислювали не за встановленими лімітами швидкості, а за фактичними даними. Їх накопичують анонімно у GPS-сервісах.

Так, у Києві перевантаженість становить 46%. Це означає, що водії витрачають на 46% більше часу, щоб їздити київськими дорогами. Найлегшим днем для руху на дорозі в 2018 році стало 8 квітня – тоді показник завантаженості на дорогах становив 6%.

Відповідно, найважчим днем було 1 березня з рівнем завантаженості у 107%.

Найскрутніший час для київських водіїв – періоди 8:00–9:00 зранку та 17:00–18:00 ввечері.

Зранку максимальний час затримки в дорозі становив 26 хвилин, ввечері – 27 хвилин.

У цілому рівень завантаженості доріг у Києві підвищився на 2% в порівнянні з 2017 роком.

На момент написання новини сайт відображає 51-відсотковий рівень заторів на дорогах Києва.

Найбільш вільним від заторів містом, за даними TomTom, у 2018 році стало Гринсборо-Хай Поінт - з показником 9%. У цілому серед переліку міст, що страждають від заторів найменше, більшість становлять міста США.

новини партнерів

‡агрузка...

24 червня, 2019 понеділок

24 червня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати