live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Реінтеграція кримчан та комунікація з Зеленським: новий постпред президента в Криму розповів про пріоритети

Новопризначений постійний представник президента в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич розповів про свої пріоритети на новій посаді

Про це він повідомив в ефірі Радіо "Крим.Реалії".

Кориневич зазначив, що найголовнішим питанням стануть кримчани та їхній комфорт у взаєминах з Україною.

"Мені дуже подобається меседж пана президента про те, що ми реінтегруємо не тільки території, ми, перш за все, реінтегруємо людей. І це, я думаю, дуже правильно, особливо в ситуації з АРК, коли ми тимчасово втратили контроль над територією, хоча це, безумовно, територія України. Це нам говорить і національне право, і міжнародне право", – сказав він.

Новий постпред президента акцентував на формуванні "кримського порядку денного" для президента України і аналітичній роботі зі збору інформації.

"Постійний представник президента в АРК повинен бути повноцінним членом команди, який може доносити важливі меседжі, який може виносити важливі питання на порядок денний. Він і його команда повинні забезпечувати кримський порядок денний для президента. Він повинен говорити і формувати питання зовнішньої політики, внутрішньої політики, міжнародного права, що, безумовно, теж важливо. Тому що в нас є держава-окупант, яке порушує всі можливі норми міжнародного права в Криму. Це також певна роль аналітичного центру, збору матеріалів", – пояснив Кориневич.

Серед іншого, він згадав і законодавчу діяльність.

"Це ще і певні закони, які можуть полегшити життя наших громадян, які перебувають на тимчасово окупованій території", – сказав новий постпред президента України в АРК.

Він додав, що офіс постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим, як і раніше, базуватиметься в Херсоні.

Антон Кориневич був 25 червня призначений постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим. Відповідний указ опублікували на офіційному сайті представництва президента.

Антон Кориневич – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

 

новини партнерів

15 липня, 2020 середа

15 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати