live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Верховний Суд підтвердив скасування реєстрації кандидата у нардепи Шарія

Верховний Суд визнав законним рішення Центральної виборчої комісії про скасування реєстрації блогера Анатолія Шарія кандидатом у народні депутати

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду України.

Таке рішення Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду ухвалив у результаті перегляду в апеляційному порядку справи за позовом Шарія та "Партії Шарія" до ЦВК.

"Суд першої інстанції, приймаючи рішення про відмову в задоволенні позову, виходив з того, що підставою для вирішення питання щодо скасування реєстрації позивача кандидатом у депутати є лист СБУ, в якому була зазначена додаткова інформація щодо останнього місця проживання Шарія, а саме те, що позивач 24 січня 2012 року виїхав за межі України та після цього на територію України не в'їжджав", - йдеться в повідомленні.

Колегія суддів наголосила, що зазначені обставини в сукупності з іншою, викладеною в листі СБУ інформацією, а також відсутністю документів про проживання позивача на території України не підтверджують встановленого цензу осілості для участі у виборах.

Наголошується, що чинним законодавством ЦВК не наділено повноваженнями перевіряти отриману від правоохоронних органів інформацію.

новини партнерів

15 листопада, 2019 п'ятниця

15 листопада, 2019 п'ятниця

14 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати