live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Радбезі РФ заявили, що в інтернеті молоді загрожують "іноземні спецслужби"


фото: kp.ru
Секретар Ради безпеки Росії, директор ФСБ у 1999-2008 роках, генерал армії Микола Патрушев закликав захистити російську молодь від зазіхань іноземних спецслужб в інтернеті

Про це він заявив 19 липня 2019 року на нараді з питань безпеки в Північно-Західному федеральному окрузі РФ, що пройшла у Санкт-Петербурзі, передає Еспресо.TV з посиланням на російську агенцію "Інтерфакс".

За словами генерала, російська молодь з огляду на  "вікові, світоглядні і психологічні особливості" схильна потрапляти під вплив "терористичних і екстремістських організацій, радикальних молодіжних структур, кримінальних авторитетів, релігійних організацій та різного роду тоталітарних сект".

"Цьому сприяє деструктивна діяльність іноземних спецслужб і різного роду іноземних некомерційних організацій, спрямована на підрив моральних підвалин і розмивання традиційних російських цінностей", - додав Патрушев, заявивши, що захистити молодь можна за допомогою "блокування" певних видів інформації.

Нагадаємо, в Росії триває підготовка до запланованого на 2020 рік переведення роботи інтернету в автономний режим.

  • Пошукові системи, зокрема, "Яндекс" та Google, своєю чергою, не видають у відповідь на пошукові запити з російських ІР-адрес посилання на заборонені ("екстремістські") владою РФ ресурси. Перелік даних сайтів постійно оновлюється.
  • За цим (а також за блокуванням згаданих сторінок з боку федеральних та місцевих провайдерів) стежить Федеральна державна інформаційна система, спеціально створена Роскомнаглядом.

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати