live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада підтримала за основу закон про спрощення процедури оренди держмайна


фото: ukrinform
Верховна рада України підтримала за основу у першому читанні законопроект №1055-1 "Про оренду державного та комунального майна"

За документ проголосували 296 депутат, передає Еспресо.TV

Законопроект №1055-1 "Про оренду державного та комунального майна" пропонується передбачити, що передача в оренду державного та комунального майна згідно з проектом закону замість застарілої процедури проведення конкурсу буде здійснюватися шляхом продажу права оренди на майно державної та комунальної власності на електронному аукціоні у електронній торговій системі.

Документом передбачене утворення двох переліків - "Перелік першого типу" (перелік об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні) або "Перелік другого типу" (перелік об'єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону).

Проектом закону визначається перелік випадків, у яких фізичні та юридичні особи не можуть виступати орендарями державного та комунального майна.

Законопроектом також визначається, що порядок функціонування електронної торгової системи, передачі майна в оренду, подання заяв, проведення аукціонів, розмір, порядок сплати та повернення гарантійних та реєстраційних внесків, плати за участь в аукціоні (винагороди оператора), підписання та опублікування протоколу, договору за результатами аукціону затверджуються Кабінетом міністрів.

При цьому аукціон проводиться за наявності заяв на участь в аукціоні не менше, ніж від двох учасників та вважається таким, що відбувся, у разі здійснення на аукціоні не менше одного кроку аукціону. Для участі в аукціоні потенційний орендар подає заяву на участь в аукціоні шляхом заповнення електронної форми в електронній торговій системі, встановленої адміністратором. Порядок подання заяв на участь в аукціоні встановлюється урядом.

Аукціон проводиться відповідно до договору, що укладається між орендодавцем та оператором електронного майданчика.

новини партнерів

16 липня, 2020 четвер

16 липня, 2020 четвер

15 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати