live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В УЗ повідомили, скільки вагонів оновили завдяки підвищенню цін на квитки


фото: kremen.today
Підвищення тарифів на пасажирські перевезення на 25% принесло АТ “Укрзалізниця” 700 млн грн

Про це в інтерв’ю НВ.Бізнес розповів голова правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

“Ми в минулому році дійсно підняли тарифи на пасажирські перевезення. За рік це нам принесло додатково 700 млн грн. Тільки на оновлення пасажирських вагонів далекого прямування в минулому році ми витратили більше 1 млрд грн”, - сказав Кравцов. 

За його словами, у 2018 році було пропущено через капітально-відновлювальний ремонт (це повне оновлення, але воно дешевше, ніж нові вагони в 2,5 рази) 118 вагонів і придбано 8 нових вагонів. 

“Ми не зараховуємо сюди капітальні ремонти, які теж є частиною капітальних вкладень, приміське господарство, оновлення електричок і т. ін. Загальний обсяг інвестицій в паснапрям за минулий рік перевищив 2,5 млрд грн, що значно вище обсягу підвищення тарифу. Це сталося за рахунок вантажних перевезень і підвищення прибутковості там”, - пояснив він.

“Збільшення тарифу в минулому році на 25% дало нам лише 700 млн грн. Цього недостатньо на капітальний ремонт навіть сотні вагонів. А із загального парку в 3000 вагонів потрібно оновити близько півтори тисячі. Я хочу розвіяти міф щодо того, що гроші від підвищення тарифу не йдуть на оновлення парку: скеровуються і навіть в набагато більшому обсязі. Питання в масштабі проблеми, яка не вирішувалась протягом тривалих років”, - додав Кравцов.

“Цьогоріч ми плануємо близько 80 оновлених вагонів пустити на лінії. Але щоб зробити більш серйозний стрибок, нам необхідний діалог з державою”, - пояснив він.

Читайте також: За дві години з Києва до Львова, або неспішна романтика плацкарта. Куди заїде “Укрзалізниця”

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати