live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Бородянський розповів, за якими критеріями мають забороняти російські фільми і серіали в Україні


фото: nash.live
Міністр культури, молоді та спорту вважає, що творчість людини, що виправдовує і підтримує російську агресію щодо України, не повинна з'являтися в українському інфопросторі

Про це Володимир Бородянський розповів в інтерв'ю "ВВС News Україна".

"Я вважаю, що якщо модель поведінки людини виправдовує і підтримує російську агресію щодо України, то її фільми потрібно заборонити і заборонити такій людині в'їзд. Вона не повинна з'являтися в ефірах каналів, на радіо і т. ін. Це злочин проти нас", - сказав міністр, коментуючи питання критеріїв заборони російського контенту.

Він також зауважив, що потрібно, щоб це було врегульовано ще й законодавством, щоб це була юридична процедура.

На думку Бородянського, неважливо, коли був створений фільм чи серіал. Якщо людина завзято підтримує режим Путіна, то це людина, яка підтримує агресію проти України.

"Його фільми, його творчість повинна бути заборонена в Україні, тому що це - символізм. Цим ми кажемо, що так щодо нас не можна вчиняти. Це визначення червоних ліній. Тобто ми говоримо: ти порушуєш наші червоні лінії", - пояснив міністр.

Це саме стосується і "гастролерів" у Криму.

"Я скажу таким чином: те, що російський артист їде виступати в Крим, це прояв схвалення його окупації. І такого артиста потрібно заборонити. Мені здається, тут дуже зрозуміла історія", - підсумував він.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати