live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Отруєння у Солсбері: ЄС продовжив санкції проти РФ за використання хімічної зброї

Євросоюз ухвалив продовжити на рік санкції проти Росії за використання хімічної зброї під час замаху на колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля, скоєному в британському Солсбері

Про це повідомляє сайт ЄС.

"Ці санкції, що складаються із заборони поїздок до ЄС та замороження активів для осіб, а також замороження активів для суб'єктів господарювання, в даний час поширюються на 9 осіб (5 пов'язаних із сирійським режимом і 4 причетних до нападу в Солсбері) та одну організацію - Науково-дослідний центр, головний підрозділ сирійського режиму з розробки хімічної зброї", - йдеться у повдомленні.

Санкції продовжено до 16 жовтня 2020 року.

15 жовтня 2018 року ЄС схвалив санкції за використання та розповсюдження хімічної зброї як впровадження висновків Європейської ради від 28 червня 2018 року. Це дозволяє ЄС запроваджувати санкції щодо осіб та суб’єктів, залучених до розробки та використання хімічної зброї в будь-якому місці, незалежно від їхньої національності та місцезнаходження.

Обмежувальні заходи стосуються осіб і суб'єктів, які безпосередньо відповідають за розробку та використання хімічної зброї, а також тих, хто надає фінансову, технічну або матеріальну підтримку, і тих, хто допомагає, заохочує або пов'язаний із ними.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

9 липня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати