live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ferrexpo Жеваго збудує сонячну електростанцію без будь-яких державних коштів та зеленого тарифу


фото: 1news.com.ua
Залізорудна компанія Ferrexpo бізнесмена Костянтина Жеваго побудує сонячну електростанцію без використання компенсації з бюджету, субсидій або "зеленого тарифу"

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Залізорудна компанія Ferrexpo (Швейцарія, ключовий акціонер якої - український бізнесмен Костянтин Жеваго) інвестує в проект по установці сонячних батарей і отримання сонячної енергії. 

“Потужність комплексу становить 5 МВт”, - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що фінансування проекту повністю здійснюється самою компанією без використання державних програм компенсацій, субсидій, дотацій і “зеленого тарифу”.

“У США, ЄС, Австралії, Японії і навіть Китаї сьогодні не використовуються будь-які державні або неринкові дотації, відновлювальна енергія виробляється в конкурентних умовах з іншими джерелами енергії. Вироблені обсяги будуть використовуватися як для власних потреб підприємств, так і для поставок третім особам”, — повідомляють в Ferrexpo.

Сонячні панелі будуть встановлені на відвалах кар'єрів. Це дозволить не займати корисні площі і знайти раціональне застосування площам, на яких розташовано гірські відвали.

“Собівартість такої електроенергії вже сьогодні значно нижче, ніж та, яку Ferrexpo зараз купує на енергоринку”, - відзначили в компанії.

Після реалізації пілотного проекту Ferrexpo планує перейти до повномасштабної заміни закупівлі електроенергії з енергоринку на виробництво відновлюваної енергії сонця.

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, які використовуються при виплавці сталі.

Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2018 г. компанія виробила 10,6 мільйона тонн залізорудних окатишів.

Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.

новини партнерів

15 листопада, 2019 п'ятниця

15 листопада, 2019 п'ятниця

14 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати