"Ми маємо гідність": українців кличуть на віче у День Гідності та Свободи висловитися проти капітуляції

Об'єднання "Рух опору капітуляції" закликало українців прийти у День Гідності та Свободи 21 листопада на Майдан Незалежності в Києві і взяти участь у Віче з метою заявити про неприпустимість здачі національних інтересів України

Про це йдеться у повідомленні "Руху опору капітуляції" у Facebook.

Еспресо.TV наводить повний текст повідомлення.

Ми маємо гідність!

У чомусь наші погляди можуть різнитися, але нас об’єднує найважливіше: віра в незалежну Україну, яка є невід’ємною частиною вільного євроатлантичного простору.

Ми одностайні у визнанні Росії агресором, який свідомо підриває безпеку сусідніх держав, зухвало розв’язав війну проти України, окупував Крим і Донбас та прагне руйнації нашої державності.

Суверенітет, свобода та успіх України вимагають від кожного з нас щоденної боротьби та праці.

Лише твердий і послідовний захист національних інтересів є запорукою справедливого миру, сталого розвитку нашої держави і звільнення її тимчасово загарбаних територій від окупанта.

Шість років тому, 21 листопада 2013 року, ми вийшли на Майдан, щоб захистити наш європейський вибір.

Головним двигуном Революції стало наше спільне усвідомлення особистої, громадянської та національної гідності.

Сьогодні наш народ знову відчуває загрозу нашій державності, національній гідності, ідентичності та рідній мові.

Відчуваємо загрозу втрати демократії, історичного шансу на вступ до НАТО і ЄС.

Щодня бачимо, як порушуються "червоні лінії" наших спільних досягнень, як регулярно влада випробовує суспільство, переходячи за межі дозволеного. Ми, українські громадяни, не маємо права мовчки спостерігати за цим.

Громадяни України мають продемонструвати владі, що рішуче налаштовані захистити гідність, незалежність та Конституцію України.

Це - не лише наше право. Це - наш обов’язок.

Відтак, запрошуємо всіх українців прийти 21 листопада на Віче, що відбудеться у Києві на Майдані Незалежності.

Ми маємо Гідність!

Усвідомлюємо, що повинні діяти відповідально, аби не допустити провокацій та конфліктів. Закликаємо ветеранів допомогти нам у цьому.

Закликаємо всі патріотичні сили, які підтримують наші наміри, долучитись до Віче! Без партійних прапорів, без внутрішнього поборення, але з єдиним прагненням – захистити свободу, національну ідентичність, демократію та цивілізаційний вибір України.

Так само закликаємо в цей день не множити безліч альтернативних подій. Ми повинні продемонструвати єдність.

Рух Опору Капітуляції запрошує до спільних дій 21 листопада всі державницькі політичні та громадські сили. Закликаємо провести цей день з національною символікою та зі знаком жовтої стрічки як символу відсічі російській агресії.

Найближчим часом буде проведено Форум державницьких сил, під час якого буде сформовано чіткі вимоги до влади. Для координації дій буде створено відповідний оргкомітет.

Слава Україні!

новини партнерів

28 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати