live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна досягла прогресу в очищенні банківської сфери, - МВФ

Під час візиту до України місія Міжнародного валютного фонду обговорить з владою нову трирічну програму розширеного кредитування

Про це розповів директор управління МВФ з питань Європи Пол Томсен в коментарі "Голосу Америки", передає РБК-Україна.

Зазначається, що нова програма має замінити програму "стенд бай" на $3,9 млрд.

"Сподіваюсь, досягнемо швидкого результату. Хоча прогрес обнадійливий, залишаються деякі невирішені питання. Давайте побачимо", - сказав Томсен.

За його словами, питання очищення банківського сектору буде важливим.

"Це одне з питань. Україна досягла прогресу. Ми знаємо, що існують виклики. Важливо, щоб не було відкату у досягненнях. Тому, це важлива частина обговорень", - прокоментував представник Фонду.

Коментуючи основні виклики, Томсен наголосив на досягненнях країни у стабілізації економіки, але відзначив певні розчарування, зокрема в питанні подолання корупції та державного управління.

"Важливо зберегти незалежність центрального банку, досягти прогресу у фінансовому секторі, продовжити бюджетну консолідацію. Україна не так добре просувається у структурних реформах. Можна сказати, що протягом останніх років розвиток подій тут розчаровував. Нас особливо непокоять питання корупції та управління і я гадаю, що новий уряд має посилити зусилля в цій сфері", - додав Томсен.

  • Починаючи із четверга, 14 листопада, український уряд та Національний банк України продовжать обговорення нової програми з Міжнародним валютним фондом у Києві.

новини партнерів

23 вересня, 2020 середа

23 вересня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати