live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд ще на рік продовжив мита на російські товари


фото: rubryka
Кабінет міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні продовжив на рік дію мит щодо товарів з Російської Федерації до 31 грудня 2020 року

Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Згідно з документом, який є в розпорядженні "РБК-Україна", Кабмін вирішив внести зміни до постанови від 30 грудня 2015 року № 1146, продовживши дію мит до кінця 2019 року.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, Росія з І січня 2016 року в односторонньому порядку припинила дію Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД стосовно України, у зв`язку з чим до товарів українського походження застосовується ввізне мито у розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС.

Крім того, с серпня 2014 року на територію Росії заборонений ввіз сільськогосподарської продукції 3 України. Також з 1 червня 2019 введена дозвільна система вивезення в Україну окремих товарів згідно затвердженого переліку.

"Зазначені дії з боку РФ наносять шкоду інтересам національної економічної безпеки, економічним інтересам України і законним інтересам суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, та містять ознаки дискримінаційних дій стосовно України у сфері торгівлі", - йдеться в документі.

Проект постанови був розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "у відповідь на недружні дії РФ та відповідно до статті 29 закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати