live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд ще на рік продовжив мита на російські товари


фото: rubryka
Кабінет міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні продовжив на рік дію мит щодо товарів з Російської Федерації до 31 грудня 2020 року

Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Згідно з документом, який є в розпорядженні "РБК-Україна", Кабмін вирішив внести зміни до постанови від 30 грудня 2015 року № 1146, продовживши дію мит до кінця 2019 року.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, Росія з І січня 2016 року в односторонньому порядку припинила дію Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД стосовно України, у зв`язку з чим до товарів українського походження застосовується ввізне мито у розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС.

Крім того, с серпня 2014 року на територію Росії заборонений ввіз сільськогосподарської продукції 3 України. Також з 1 червня 2019 введена дозвільна система вивезення в Україну окремих товарів згідно затвердженого переліку.

"Зазначені дії з боку РФ наносять шкоду інтересам національної економічної безпеки, економічним інтересам України і законним інтересам суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, та містять ознаки дискримінаційних дій стосовно України у сфері торгівлі", - йдеться в документі.

Проект постанови був розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "у відповідь на недружні дії РФ та відповідно до статті 29 закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати