live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ФОПи влаштували податковій “новорічне диво”: за місяць борги перед ДПС скоротилися на 2 млрд - Опендатабот


фото: sfs.gov.ua
У листопаді 2019 року загальна сума податкової заборгованості фізичних осіб-підприємців скоротилася на 2 млрд грн, а з реєстру боржників зникло 50 тис. ФОПів

Про це повідомляє Opendatabot.

Скорочення заборгованості стало несподіваним та різким, оскільки порушило тенденцію до зростання боргів ФОПів за податками, звертають увагу в організації.

“До листопаду загальний податковий борг підприємців регулярно зростав. За останній місяць відбувся різкий стрибок по зменшенню боргів як на місцевому, так і на національному рівнях”, - повідомляють в Opendatabot.

Там відзначають, що близько 15% всіх погашених боргів у листопаді сплатив один ФОП - Волчков Валерій Миколайович. Його податковий борг становив 281 млн грн. Після погашення боргів, дані цього ФОПа зникли з реєстру боржників.

У Державній податковій службі причину різкого падіння заборгованості ФОПів за податками пояснити не змогли, відзначивши, що її розмір непостійний та змінюється щоденно.

“Протягом жовтня 2019 року 92,7 тис. платниками податків погашено податковий борг. Водночас протягом зазначеного періоду у 46,4 тис. суб’єктів господарювання виник новостворений податковий борг. Кількість боржників, як і сума податкового боргу, є змінною величиною, тому стан розрахунків платників з бюджетом може змінюватись щоденно”, - прокоментували у ДПС.


 

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати