live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Польські університети розпочали зимовий набір студентів

Одна з відмінностей польської системи вищої освіти від української полягає в тому, що набір до університетів відбувається двічі на рік: головний і додатковий, або зимовий

Якщо абітурієнт з якихось причин не взяв участь у вступній кампанії влітку, проте вирішив отримати вищу освіту, то він має таку нагоду зараз, передає Еспресо.TV з посиланням на франківське видання Курс.

Навчання для студентів зимового набору починається з другої половини лютого - початку березня. Взимку розпочинають своє навчання на магістратурі більшість студентів політехнічних університетів.

Наприклад, цього року Люблінський політехнічний університет виставив пропозицію для тих, хто має диплом бакалавра (інженера) чи магістра і хоче продовжити своє навчання на магістратурі або здобути другу вищу освіту. Університет відкрив реєстрацію на навчання в магістратурі на таких напрямках: архітектура, будівництво, електротехніка, інформатика, біомедична інженерія, мехатроніка, математика, ІТ та технічна освіта, інженерія середовища, механіка та будова машин, інженерія продукції, інженерія матеріалів, транспорт, управління та інженерія продукції.

Також у вишах Республіки Польща проводяться обов’язкові курси державної мови цієї країни. У Люблінській політехніці вони відбуватимуться з 27 січня до 21 лютого 2020 року.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати