США візьмуть участь у розслідуванні катастрофи українського літака в Ірані
Національне управління з безпеки транспорту США погодилося на запрошення Ірану взяти участь в розслідуванні катастрофи українського літака в Тегерані
Про це повідомляє Reuters.
"Національне управління з безпеки транспорту США відповіло нашому головному слідчому і анонсувало акредитованого представника", - сказав журналістам представник Ірану в Міжнародній організації цивільної авіації Фархад Первареш.
Після заяви іранського чиновника в американському відомстві підтвердили згоду. США дозволять участь у розслідуванні, оскільки літак був спроєктований і побудований у цій країні.
Іранський чиновник додав, що Канада також призначила свого експерта для участі в розслідуванні. Крім того, відповідні повідомлення отримали Швеція та Афганістан, чиї громадяни також перебували на борту літака.
Також до розслідування зможе долучитися Франція, як одна з країн, де виготовляли двигуни для літаків.
- Нагадаємо , 8 січня стало відомо про падіння в Тегерані українського літака. За наявними даними, лайнер зі 180 людьми прямував до Києва і впав одразу після зльоту з аеропорту Імама Хомейні.
- У Twitter і на Youtube з'явилися фото і відео з місця подій.
- Начальник Управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич заявив, що, за попередньою інформацією, всі пасажири та екіпаж літака загинули.
- В уряді Ірану заявили, що літак упав через пожежу в моторному відсіку.
- У МАУ виключили можливість помилки екіпажу та назвали імена пілотів
- В РНБО створили оперативний штаб через авіакатастрофу в Ірані, МЗС відкрило гарячу лінію для звернень щодо катастрофи.
- За даними РНБО, на борту літака перебували 11 українців - 9 членів екіпажу та 2 пасажири.
- Через авіакатастрофу МАУ припиняє польоти до Ірану.
- В уряді заявили, що всі українські авіакомпанії припиняють польоти над Іраном.
- МАУ оприлюднила дані всіх членів екіпажу літака та список пасажирів.
- Розвідка США, низка видань і світових лідерів заявили, що український літак було збито ракетою, запущеною з території Ірану.
- З’явилося відео ймовірного потрапляння ракети в літак МАУ.
- Дослідники Bellingcat визначили можливе місце запуску ракети.
- Актуальне
- Важливе