live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Напередодні п’ятої річниці Мінських домовленостей Порошенко запропонував ініціювати схвалення відповідної резолюції Європарламенту на підтримку України

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко зустрівся в Брюсселі з депутатським активом Групи дружби України в Європейському парламенті

Петро Порошенко наголосив на важливості збереження серед пріоритетів ЄП і ЄС питання підтримки боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності. Напередодні п’ятої річниці Мінських домовленостей п’ятий президент запропонував ініціювати схвалення відповідної резолюції Європарламенту на підтримку України, про це пише пресслужба партії "ЄС".

Петро Порошенко також закликав до збереження світової єдності і солідарності з Україною.

Висловлено серйозне занепокоєння у зв’язку зі спробами міжнародної реабілітації президента Росії без виконання Москвою її зобов’язань у рамках Мінського процесу, деокупації Донбасу, повернення Криму Україні та відновлення поваги до міжнародного права.

Наголошено на необхідності продовження та посилення санкцій проти Москви як інструменту примусу до миру.

Депутати Європарламенту підкреслили свою тверду підтримку України як у справі зміцнення стійкості держави та протидії триваючій російській агресії, так і на шляху реформ та європейської інтеграції.

Водночас, занепокоєння депутатів Європейського парламенту викликали спроби української влади використати правосуддя проти своїх політичних опонентів. Вони також засудили призначення одним з керівників ДБР адвоката Януковича.

У цьому зв’язку наголошено на важливості для української влади відмовитися від спроб повернення до політично-вмотивованого правосуддя як у 2010-2013 рр.

 

новини партнерів

27 лютого, 2020 четвер

26 лютого, 2020 середа

27 лютого, 2020 четвер

26 лютого, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати