В Умані маршрутнику, який висадив дітей полеглого Героя, влаштували "екскурсію" на цвинтар

В Умані водій вигнав з автобуса дітей загиблого на фронті героя російсько-української війни Дмитра Пожарського (1983 - 2014). Небайдужі громадяни розшукали чоловіка, домоглися його звільнення, а також вибачень перед родиною вояка

Подробиці розповідає Еспресо.TV з посиланням на сторінку Черкаської обласної "Свободи" у Facebook.

"7 лютого в Умані водій 17 маршруту відмовився везти дітей загиблого . Не зважаючи на те, що діти показали посвідчення, які гарантують безкоштовний проїзд, водій вигнав їх із автобуса. У салоні було декілька людей, але ніхто не спробував заступитись. Уманські свободівці швидко знайшли перевізника. В результаті водія звільнили та він привселюдно вибачився перед родиною", - зазначається у повідомленні.

Причому вибачався він біля могили Дмитра, додають "свободівці".

"Ситуація, що трапилась ганебна. Хамство водія до дітей є негідною поведінкою як професіонала та і взагалі як людини. Мені дуже прикро, що люди досі не розуміють ціну мирного життя. Це вже не перший випадок такого відношення водіїв до родин загиблих у російсько-українській війні. Але ми не дозволимо таку поведінку. Нехай це стане уроком для всіх водіїв!", - налогошують у ВО "Свобода". 

новини партнерів

24 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати