Подаю заяви до СБУ та ДБР: Єрмак відреагував на скандальне відео з його братом


фото: Укрінформ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що подає заяву до СБУ та ДБР через відео, розповсюджене народним депутатом від "Слуги народу" Гео Леросом

Про це Єрмак написав у facebook.

"Сьогодні мною будуть подані заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з моїм братом Єрмаком Денисом. Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їх достовірності, всіх фактів, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Гео Лероса", - написав Єрмак.

За словами глави Офісу президента, його брат Денис з 2014 року їздив в зону АТО і приймав участь у бойових діях як доброволець.

Читайте такожНовий голова Офісу президента Зеленського. 10 фактів із життя Андрія Єрмака

"Я і моя родина - чесні і порядні люди. Я нікому не дозволю обливати нас брудом. Гео Лерос, і ти сам, і я, і люди, які розуміють ситуацію, знають навіщо і в чиїх інтересах ти все це робиш і пишеш. Я прямо казав це тобі під час наших останніх зустрічей, при свідках, повторю і тут. Якщо говорити про "червоні лінії", за якими починається моральна деградація особистості, то це точно вони. І ти їх перейшов", - заявив Єрмак.

Також він переконаний, що Леросу доведеться відповідати за звинувачення.

"Рекомендую підготуватися, бо доведеться відповідати публічно за кожне слово твоєї брехні! Доведеться, хто би за тобою не стояв! Дуже сумно що такий, як ти, опинився в партії "Слуга народу" серед багатьох гідних людей, які теж, сподіваюсь, дадуть оцінку твоїм діям", - написав Єрмак.

  • Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос в суботу, 29 березня 2020 року, виклав у вільний доступ відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака - Денис Єрмак - обговорює питання призначення на різні державні посади.

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати