live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Усі кошти на доплати медикам розміром 300% перераховано. Проблеми з виплатами - через місцеву владу або головлікарів лікарень, - Степанов

Гроші з держаного бюджету, які були обіцяні медичним установам на доплати медикам в розмірі 300%, були перераховані в регіони. Проблеми з виплатами виникають з вини або місцевих органів влади, або головних лікарів лікарень

Про це в суботу, 2 травня 2020 року, під час ранкового брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає Еспресо.TV.

"Спочатку нами була зібрана інформація в розрізі кожного медичного закладу, які працювали з хворими на коронавірус. Загальна кількість хворих на 1 квітня у нас становила близько 440 осіб у всій країні. Були зібрані всі медичні працівники, які працювали з цими хворими, була зібрана їхня заробітна плата. І відповідно до цими сумами були перераховані кошти, щоб були здійснені виплати з урахуванням 300%", - зазначив Степанов.

Він підкреслив, що після цього регіонах була поставлена ​​задача виплатити ці кошти.

Читайте такожФальсифікації у статистиці епідемії коронавірусу в Україні

Але, за словами міністра, МОЗ зараз отримує сигнали, що виплати не були здійснені в повному обсязі.

"З вини або місцевих органів влади, або головних лікарів лікарень почалися маніпуляції з виплат. Це неприпустимі речі, і я ще раз підкреслюю, що всі виплати мають здійснюватися в повному обсязі", - сказав він.

Степанов зазначив, що вже були направлені листи головам обласних державних адміністрацій, щоб вони відзвітували в розрізі кожного медичного закладу, які суми і яким чином було здійснено доплати медпрацівникам, які працювали з хворими на коронавірус.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

31 жовтня, 2020 субота

31 жовтня, 2020 субота

30 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати