"Цінна інформація", - в Офісі генпрокурора подякували Гордону за інтерв'ю з Гіркіним


фото: Скріншот інтерв'ю
В ОГПУ відреагували на інтерв'ю Гордона з російським терористом Гіркіним

Про це повідомляють "Крим.Реалії".

Як зазначив прокурор Гюндуз Мамедов, в Офісі генерального прокурора України прослухали інтерв’ю Дмитра Гордона з військовим злочинцем Ігорем Гіркіним.

Мамедом відзначив, що озвучену в розмові інформацію можуть використати у кримінальному процесі проти бойовика.

"Я не виключаю можливість, що в подальшому ця інформація стане предметом розгляду і під час розслідування серйозних порушень міжнародного гуманітарного права – воєнних злочинів і злочинів проти людяності, в тому числі в міжнародних судових інстанціях. Йдеться, зокрема, про відомості, які свідчать про контроль і постачання зброї незаконним збройним формуванням з боку Росії", – сказав заступник генпрокурора.

Прокурор підкреслив, що в інтерв’ю є "цінна для розслідування інформація".

"Громадянин Росії розповів про конкретні факти вчинення ним особливо тяжких злочинів і поза всяким сумнівом ці дані будуть детально проаналізовані прокурорами і слідчими", – сказав Мамедов.

В Офісі генерального прокурора відзначили, що такі інтерв’ю "цінні додатковими фактажем, деталями". Наприклад, колишня "прокурор" анексованого Криму Наталія Поклонська "підтвердила, що їй відомо про підозру і кримінальне переслідування проти неї в Україні"

  • Нагадаємо, 18 травня Дмитро Гордон  взяв інтерв'ю в учасника російською окупації Криму та Донбаса терориста Ігоря Гіркіна.
  • Зокрема в інтерв'ю російський терорист Гіркін визнав свою відповідальність за вбивство в окупованому Слов'янську громадян України 25-річного Юрія Дьяковського та 19-річного Юрія Поправка
  • Служба безпеки проведе перевірку через інтерв'ю, яке  Гордон взяв у Гіркіна (Стрєлкова)
  • Ввечері 18 травня активісти зібрались біля офісу Гордона під час трансляції його інтерв'ю (воно йшло 3 з половиною години) з терористом Гіркіним
  • Свої інтерв'ю з Гіркіним і Поклонською Гордон назвав матеріалами для Гааги та зажадав публічних вибачень від людей, які розкритикували його за надання медіамайданчику для терористів і колаборантів.

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати