Безконтактний вхід за білетами та без фан-зон: МОЗ оприлюднило вимоги щодо проведення концертів та виставок

МОЗ опублікувало рекомендації щодо проведення культурно-мистецьких заходів, які дозвлені в Україні з 10 червня через послаблення карантину

Про це йдеться у постанові головного санітарного лікаря на сайті МОЗ.

З 10 червня в Україні стартує черговий етап послаблення карантину, зокрема, дозволяється проведення культурно-мистецьких заходів. Кінотеатри залишаться закритими. Відтак МОЗ опублікувало рекомендації щодо їх проведення.

Згідно з рекомендаціями МОЗ, проведення масових культурних заходів під час дії карантину дозволяється за низки умов. Вимоги до організаторів:

- температурний скринінг усіх працівників, залучених до проведення заходу;

- розміщення інформаційних матеріалів щодо профілактики коронавірусу;

- достатня кількість антисептиків в місцях масового скупчення людей;

- маркування для дотримання дистанції 1,5 метри між відвідувачами.

Аби не допустити скупчення людей, забороняється створення так званих фан-зон. Якщо концерт чи інший захід відбувається під відкритим небом, організатор має огородити територію його проведення. 

Для уникнення черг МОЗ рекомендує збільшити кількість пунктів пропуску, а контроль за вхідними білетами проводити безконтактним способом.

Також організатори зобов’язані:

- забезпечити одночасне перебування відвідувачів (як на вулиці, так і в приміщенні закладу) з розрахунку не більше 1 особи на 5 кв.м загальної площі приміщення або обгородженої території для заходів просто неба;

- забезпечити розміщення відвідувачів лише на сидячих місцях з дистанцією у півтора метри, за столиками - не більше 4 осіб (без урахування дітей до 14 років), у залах зі стаціонарним розміщенням - з вільними місцями поруч, спереду та позаду (шахматне розміщення).

При проведенні заходів у приміщеннях відвідувачі мають перебувати у респіраторах чи захисних масках протягом усього часу. Обов’язкове носіння масок також стосується працівників та організаторів закладу.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

2 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати