З початку карантину частка людей, що вважають себе заможними, знизилася до 12%, - КМІС


фото: УП
Таким чином, за досліджуваний період фіксується зниження добробуту населення, хоча при цьому поки що немає переходу до абсолютної бідності

Про це йдеться у дослідженні Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

"Якщо в кінці квітня можна було зарахувати до умовно заможних верств (відповіді 4-5, можуть дозволити собі купувати деякі коштовні речі, як телевізор чи холодильник, або взагалі, що завгодно можуть дозволити собі) 20.5% респондентів, то на початку червня – уже 12%", - йдеться у повідомленні.

У той же час, згідно з дослідженням, частка респондентів з умовно середнім рівнем добробуту (можуь дещо відкладати, але не можуть дозволити покупку таких речей, як телевізор чи холодильник) зросла з 30% до 36%. Частка українців з низьким рівнем добробуту (вистачає грошей на їжу, але купувати одяг важко) зросла з 34% до 37%. 

Водночас, зазначається, що рівень абсолютної бідності - тих, кому не вистачає грошей на їжу - практично не змінився - 11,5% наприкінці квітня проти 12% на початку червня.

"Таким чином, за цей період фіксується зниження добробуту населення, хоча при цьому принаймні поки що немає переходу до абсолютної бідності", - підсумували у КМІС.

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати