live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зеленський підписав указ про ліквідацію Нацкомфінпослуг

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про припинення діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Відповідний указ опубліковано на сайті Офісу президента.

"Припинити Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, шляхом ліквідації", - йдеться в указі.

Відповідно до наказу, головою комісії з ліквідації була призначена керівник апарату Нацкомфінпослуг Тетяна Галабудская. Вона повинна в тримісячний термін поінформувати про результати ліквідації.

Також президент доручив Кабінету міністрів вирішити питання використання об'єктів державної власності, які перебували в управлінні Нацкомфінпослуг.

  • Нагадаємо, 1 липня вступив у силу закон про "спліт", прийнятий Верховною Радою 19 вересня 2019 року. Закон передбачає розподіл функцій Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг), між НБУ та НКЦПФР. Відтепер, НКЦПФР стає регулятором у системі накопичувального пенсійного забезпечення, а також функціонування кредитних механізмів і управління майном при будівництві житла та операцій з нерухомістю. При цьому НБУ стає регулятором страхових та лізингових фінансових компаній, а також кредитних спілок, ломбардів та бюро кредитних історій.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати