Мін’юст вирішив закрити вісім колоній

У Міністерстві юстиції визначилися з вісьмома установами виконання покарань, які будуть оптимізовані

Про це сказала заступник міністра юстиції Олена Висоцька у відео, опублікованому на сторінці відомства у Facebook.

"6 липня відбулося засідання комісії з оптимізації установ виконання покарань, на якому було прийнято рішення про оптимізацію таких установ: це Ковальська виховна колонія, Черкаська виправна колонія №62, Дергачівська виправна колонія № 109, Жовтоводська виправна колонія №26, Ігренський виправний центр №133, Чорноморська виправна колонія №74, Ширяївський виправний центр №111 та Устинівський виправний центр №37. Розроблена "дорожня карта", план заходів, які відбуватимуться після прийняття такого рішення", - сказала Висоцька.

За її словами, це дозволить зменшити поточні та капітальні видатки на утримання системи кримінально-виконавчої служби.

Висоцька зазначила, що засуджені із цих установ будуть переміщені до інших установ виконання покарань, з кращими умовами утримання, а персонал буде звільнений.

Заступник міністра запевнила, що звільненим працівникам буде запропонована робота в найближчих установах або в міжрегіональних управліннях Міністерства юстиції.

"І ми анонсували і підтверджуємо, що майнові комплекси, на яких були розміщені установи виконання покарань, які підлягають консервації, будемо пропонувати інвесторам для того, щоб покращувати нашу інфраструктуру, зокрема, ремонтувати або будувати нові слідчі ізолятори", - додала Висоцька.

  • У Київському слідчому ізоляторі планують відкрити платні камери з поліпшеними умовами для жінок.

 

новини партнерів

25 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати