live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд заборонив ввезення залізничних вагонів з Росії, - Криклій

Уряд схвалив заборону імпорту в Україну залізничних вагонів походженням з Російської Федерації

Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури.

Згідно з повідомленням, уряд схвалив проєкт постанови "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів від 30 грудня 2015 р №1147", який забороняє ввенезння на митну територію України залізничних вагонів, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Російської Федерації, або вони були приписані до російської залізничної адміністрації.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, попередньою постановою уже було запроваджено заборону ввезення в Україну залізничних вагонів, що були у попередньому користуванні, походженням з Російської Федерації.

"Проте у той же час з листопада минулого року юридичними особами-резидентами України було придбано 1165 вагонів, країною походження яких не була Російська Федерація. З них попереднім власником 608 вагонів були підприємства-резиденти Російської Федерації, а 15 вагонів були у власності підприємств-резидентів Російської Федерації з 2014 року. Щоб такі рухомі склади теж підпадали під дію заборони, ми внесли відповідні зміни в постанову, які сьогодні і підтримав Уряд. Вдячний колегам за схвалене рішення”, - цитує пресслужба слова Криклія.

Відповідно до нових змін, передбачається заборона на імпорт в Україну вагонів, що були у вжитку, а також якщо серед залізничних адміністрацій приписки яких з 20 лютого 2014 року є або була залізнична адміністрація Російської Федерації.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

10 серпня, 2020 понеділок

9 серпня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати