Щорічний фестиваль "Дзвони Лемківщини" пройде на Тернопільщині онлайн

На території фестивалю в урочищі "Бичова" на Монастирищині перебувають лише представники лемківської спільноти, артисти, спеціалісти з відео і фотозйомки

Про це повідомляє видання "За Збручем".

Міжнародний фестиваль "Дзвони Лемківщини"проводять на Тернопільщині 21-й рік поспіль. Минулого року на заході виступили близько тисячі артистів, розповів організатор дійства Олександр Венгринович. Фестиваль покликаний популяризувати лемківську культуру.

"Через пандемію коронавірусу немає змоги провести фестиваль у традиційному форматі. Фестиваль відбудеться, але в новому форматі – онлайн. Відтак,у період заходу на території фестивалю буде дозволена особиста присутність лише певних категорій осіб, зокрема, артистів, спеціалістів з відео-та фотозйомки, деяких представників лемківської спільноти. Щоб відчути неповторний дух фестивалю, емоції та лемківський дух, можна відвідати фестиваль в онлайні".

Фестиваль "Дзвони Лемківщини" триватиме 1-2 серпня. Організатори просять його поціновувачів зважати на епідемію коронавірусу – залишатися вдома і долучатися до фестивалю онлайн.

 

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати