"Не дамо папір. Все, немає". Депутатів міськради Миколаєва примусово переводять на планшети

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що на наступній сесії депутатам роздадуть планшетні комп'ютери, закуплені за півмільйона гривень, хоч вони і не пройшли навчання

Про це 2 серпня 2020 року передає місцевий портал Преступности.Нет, інформує Еспресо.TV.

"Вони не хочуть проходити навчання. На наступній сесії ми просто роздамо планшети і не дамо папір. Все, паперу немає. Потрібно рятувати ліси Амазонки", - зазначив мер.

12 червня депутати міськради Миколаєва погодилися з наступної сесії перейти на планшети, придбані майже за півмільйона гривень. Однак, 17 червня на пленарному засіданні сесії у депутатів на столах і раніше лежали паперові документи, а не обіцяні планшетні комп'ютери. Тоді, мер Сенкевич заявив, що в депутатському корпусі є опір до нововведень, а також зазначив, що депутатів навчать користуватися планшетами, перш ніж працювати з ними на сесіях. 

Починаючи з 3 січня 2018 року виконавчий комітет Миколаївської міської ради та виконавчі органи міської ради впровадили електронний документообіг через автоматизовану систему контролю і організації діловодства "АСКОД".

При цьому перед сесіями і засіданнями комісій співробітники апарату ради досі постійно готують стос паперів.

На закупівлю планшетів пішло 468 тис. грн.

Довідка

Як зазначається на офіційному сайті Миколаївської міської ради, 25 депутатів входить до фракції партії "Опозиційний блок", 7 - "Самопоміч", 9 - "Наш край", 9 - "Європейська солідарність", 4 - позафракційні. Також там є депутатські групи: 8 - група "Миколаїв", 10 - ОПЗЖ.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати