Влада Львова натякає, що будівництво сміттєпереробного комплексу цьогоріч не розпочнеться


фото: zahid.net
У Львівській міській раді не виключають, що пандемія коронавірусу може стати на заваді старту будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів в 2020 році

Про це з посиланням на міськраду повідомляють журналісти програми ШУСТРОВА LIVE.

“Передбачається, що саме будівництво заводу розпочнеться ще у 2020 році. Втім, у зв'язку з пандемією коронавірусу терміни можуть дещо коригуватися”, - зазначили у прес-службі Львівської міськради.

Також будівництву заважає судовий процес: місцеві мешканці оскаржують містобудівні умови та обмеження на будівництво сміттєпереробного заводу. 8 серпня Апеляційний адміністративний суд передав справу на новий розгляд до першої інстанції – Львівського окружного адміністративного суду. 31 серпня відбулось підготовче засідання.

Нагадаємо, на будівництво сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища від Європейського банку реконструкції та розвитку та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля виділено 35 мільйонів євро. Договори підписали ще влітку 2018-го року. Тендер триває досі.

У 2016 році на одній з сесій міської ради міський голова Андрій Садовий обіцяв, що якщо не побудує сміттєпереробний завод протягом найближчих трьох років, піде з посади.

Більше - дивіться в програмі ШУСТРОВА LIVE за 29 серпня.

 

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати