live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для зменшення різниці зарплат жінок і чоловіків: Україна приєднається до коаліції за рівну оплату праці


фото: slovoidilo
Уряд України прийняв розпорядження щодо приєднання до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці

Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно з повідомленням, Кабмін прийняв підготовлене Міністерством соціальної політики розпорядження, щодо приєднання уряду України до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці.

Зазначається, що уряд України разом з Конфедерацією роботодавців України та Київським інститутом гендерних досліджень стане членом цієї коаліції після отримання відповіді її секретаріату.

У пресслужбі зазначили, що, за оцінкою Міжнародної організації праці, проведеною у травні 2019 року, Україна відповідає семи з одинадцяти критеріїв для вступу в коаліцію.

"Приєднання до Коаліції є важливим кроком у виконанні зобов’язання щодо зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків", - пояснили у пресслужбі.

Так, зазначається, що на початок 2020 року в Україні середньомісячна заробітна плата чоловіків на 22% перевищувала середньомісячну заробітну плату жінок.

При цьому порівняно з 2019 роком цей показник покращився на 0,4 пункти. Попри загальну позитивну динаміку в деяких сферах економічної діяльності розрив в оплаті праці жінок і чоловіків становить до 35 відсотків. Майже однаковим є рівень оплати праці жінок і чоловіків у тих сферах, де заробітна плата невисока.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати