live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Нацбанку заявили, що вимагатимуть від колекторів представлятися і припинити дзвінки непричетним до боргу


фото: delo.ua
Національний банк готує певні вимоги до колекторів. Зокрема, представлятися і не дзвонити особам, непричетним до боргу

Про це розповіла Ольга Гурбич, директор департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ, в ефірі програми "Еспресо Гаманець" з Олександром Морщавкою на телеканалі "Еспресо".

"Накладатимуться певні вимоги недопущення грубого спілкування. А також — дзвінки особам, які до боргу жодного відношення не мають, вони вперше чують від колектора, що особа має якусь заборгованість — і ці особи можуть бути навіть не в родинних зв’язках з самим боржником", — сказала Гурбич.

За її словами, колекторів зобов’яжуть спілкуватися коректно.

"Починаючи з того, що просто представитись — це не тільки елемент ввічливості, а й також прозорість діяльності самого колектора", — зазначила директор департаменту НБУ.

  • Національний банк отримав 535 скарг громадян на дії колекторів в липні.  Дві головні проблеми, з якими стикаються клієнти: колектори дзвонять боржнику з погрозами. Також колектори контактують з родичами чи сусідами боржника, які не мають ніякого відношення до кредиту.
  • В Україні запрацювала національна платформа медіації скарг споживачів "ФінСкарга". Будь-яка скарга, яка буде зареєстрована на платформі, обов’язково потрапить до фінансової установи, яка взаємодіяла зі споживачем.

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати