live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Порушення законодавства": студентська спільнота КНУ ім. Шевченка засудила акцію "Слуги народу" на території університету

Студентський парламент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка назвав порушенням норм чинного законодавства акцію політичної партії "Слуга народу" на території навчального закладу

Про це йдеться у роз'ясненні Студентського парламенту КНУ ім. Шевченка у відповідь на запит щодо акції.

"СПУ вбачає у публічному заході, що проводиться політичною партією "Слуга народу" на території Університету, порушення норм чинного законодавства України та наголошує на неприпустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації Університету. СПУ засуджує будь-які акції політичного характеру, в тому числі політичну агітацію, на території Університету а також використання назви КНУ ім. Тараса Шевченка для задоволення політичних інтересів", - йдеться у роз'ясненні.

У студентській спільноті наголосили, зо вбачають порушення закону в акції "Слуги народу".

"Звертаємо увагу, що відповідно до ч. 3 ст. 31 Закону України "Про освіту", політичні партії (об’єднання), їх члени, депутати (кандидати в депутати) не мають права провадити свою діяльність в закладах освіти. Ця діяльність також суперечить Листу міністерства освіти і науки України "Щодо недопущення політичної агітації в закладах освіти" від 14 вересня 2020 року 1/9-525", - йдеться у роз'ясненні.

Також студентський парламент зазначає, що подібні акції є порушенням закону незалежно від того, проводяться вони у приміщеннях навчального закладу чи на його території наззовні.

"У розумінні вищенаведених норм не має значення, чи проводяться подібні заходи безпосередньо у самій будівлі Університету, чи на її території, чи публічні заходи офіційно оголошені як політичні, чи їх політичний характер витікає із наявності політичної символіки та політичних фігур, що асоціюються з конкретною політичною партією", - наголосили в Студентському парламенті КНУ ім. Шевченка.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

29 жовтня, 2020 четвер

29 жовтня, 2020 четвер

28 жовтня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати