live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

КМІС: третина українців підтримує Лукашенка


фото: reuters
31,3% українців підтримують самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка

Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології

"За результатами опитування, 45,3% серед усіх українців підтримують протестувальників. Олександра Лукашенка підтримують 31,3% респондентів", - повідомляє КМІС.

Зазначається, що тих, хто підтримує протестувальників, більше на Заході та в Центрі України, а тих, хто підтримує Лукашенка, – на Півдні і Сході. 

У свою чергу прихильники п’ятого президента України Петра Порошенка найбільше підтримують білоруських протестувальників проти Олександра Лукашенка.

Відтак згідно із результатами опитування, 81,1% виборців Порошенка підтримують протестувальників. У свою чергу 4,1% - Лукашенка.

Водночас серед виборців президента України Володимира Зеленського половина підтримує - 49,1% протестувальників, а 28,3% - Лукашенка.

Дослідження проходило з 12 до 16 вересня. Методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних номерів було опитано 2000 респондентів від 18 років і старше по всій території України, окрім анексованого Криму і окупованих територій Донбасу.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% – для показників близьких до 25%, 1,4% – для показників близьких до 10%. 

  • 23 вересня у Мінську у Палаці Незалежності відбулася інавгурація Олександра Лукашенка.
  • Після інавгурації Олександра Лукашенка, яка пройшла 23 вересня у Мінську в умовах секретності, білоруська опозиція оголосила акцію непокори. Протестувальників облили з водометів та почали масові затримання.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

30 жовтня, 2020 п'ятниця

30 жовтня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати