Консилер для обличчя: призначення та основні форми
Консилер для обличчя – це косметичний продукт, який виконує матування та приховує окремі недоліки
Матеріал публікується на правах реклами.
Вперше подібний засіб виготовила американка Лідія О'Лірі в 1928 році. З його допомогою вона замаскувала родиму пляму. Але продукт не отримав широкого поширення, а його формула неодноразово змінювалась. У середині 50-х компанія Max Factor першою представила варіант, виконаний в сучасному форматі. Новинка відразу ж стала використовуватися, як обов'язковий елемент макіяжу кіноакторів і учасників телевізійного знімання. Трохи пізніше вона стала широко застосовуватись при виконанні мейкапу у різних стилях.
Головною перевагою цього засобу є ефективне матування, яке вирівнює рельєф, а також приховує певні недосконалості – судинну сітку, плями, прищики, мімічні зморшки. У формулу включаються гіалуронова кислота, кокосова вода, антибактеріальні агенти й компоненти, які виконують базовий догляд. Але консилер належить до категорії декоративної косметики й основним його завданням є надання шкірі привабливого вигляду. Створюється візуальний ефект, що забезпечує якісний макіяж. Деякі виробники пропонують продукти, що наділені додатковою терапевтичною дією (наприклад, омолоджують). Такі варіантів освіжають обличчя, усувають тьмяність, надають легкий блиск, але більшою мірою вони виконують декоративну функцію, тому не можуть бути заміною засобів для догляду за шкірою.
Основні пропозиції
На сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP консилер для обличчя представлений в таких формах:
- Олівець (стік). Приховує нерівності рельєфу, а також використовується точково для матування веснянок або пігментних плям.
- Крем. Щільна текстура дозволяє замаскувати прищі, судинну сітку. Цей варіант часто виготовляється у вигляді палетки. Кожен колір має особливе призначення, наприклад, відтінки бежевого застосовуємо для моделювання овалу, зелений нейтралізує червоні плями, а жовтий приховує вени.
- Рідкий. За своєю текстурою близький до тонального крему, тому найчастіше використовується для матування великих ділянок. Може створювати покриття з матовим, сатиновим або глянцевим фінішем.
Отже, цей продукт можна використовувати точково, для цілеспрямованого оброблення великої проблемної ділянки або для корекції форми обличчя. Класичні зони нанесення – крила й спинка носа, краї чола, вилиці, контур верхньої губи, область під бровами й під очима, центр підборіддя. Для отримання необхідного візуального ефекту важливо правильно виконати розтушування. Потрібно опрацьовувати краї, а не всі зону, інакше можна змастити покриття. Для рівномірного розподілу застосовуємо пензлик з синтетичним ворсом, аплікатор або вологий спонж.
Слід акуратно дозувати кількість продукту при нанесенні на область повік. Прагнення ретельно приховати мімічні зморшки й використання для цього надмірної кількості консилера призводить до того, що щільний шар робить макіяж неприродним. Також враховуємо, що цей продукт не підходить для маскування великих недоліків і не наноситься при порушенні цілісності шкірного покриву.
- Актуальне
- Важливе