Контролювати структуру тарифів і вплив монополістів має НКРЕКП або інший орган, — Бабій


фото: ictv
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) буде домагатися того, щоб структуру тарифів і вплив монополістів контролював або цей Нацрегулятор, або інший орган

Про це заявила Ольга Бабій, членкиня НКРЕКП, в ефірі програми “Еспресо гаманець” з Олександром Морщавкою на телеканалі “Еспресо”.

“Ми будемо наполягати на тому, щоб дві додаткових функції — контроль за дотриманням тарифів і контроль за впливом монополістів на споживача залишився, можливо, за нами, а можливо — за якимось іншим органом, який у належний спосіб забезпечить виконання цих функцій”, — сказала Бабій.

Вона підкреслила, що на законодавчому рівні має бути чітко визначено, хто той арбітр, який слідкує за дотриманням структури тарифу і за тим, щоб монополіст не застосовував надмірних дій щодо споживачів.

  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нещодавно повідомив, що уряд підтримав проєкт закону, покликаний передати повноваження встановлювати тарифи на тепло, гарячу воду, водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до місцевої влади.

  • Ініціатива передати місцевій владі право формувати тарифи на комунальні послуги викликає застереження, адже для реалізації необхідні кваліфіковані спеціалісти на місцях, вважає Тетяна Бойко, координаторка енергопрограм громадянської мережі “Опора”.

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати