Кабмін зняв обмеження на зарплату керівникам та членам наглядових рад держкомпаній

Кабінет міністрів зняв обмеження у 47 тис. грн на виплату заробітної плати керівникам та членам наглядових рад підприємств державного сектору

Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно з повідомленням, відповідно до рішення Конституційного суду України уряд скоротив строк дії обмеження, встановленого прикінцевими положеннями закону про зміни до Державного бюджету України від 13 квітня 2020 року. А саме зняв обмеження, якими місячна винагророда і заробітна плата керівникам та членам налядових рад підприємств державного сектору визначається у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної зарплати.

Зазначається, що відповідне рішення було прийнято завдяки ухвааленим Верховною Радою 17 вересня 2020 року змінам до державного бюджету, якими Кабміну було надано право скорочувати строк дії обмежень, заборон, пільг та гарантій, встановлених відповідними законами України, прийнятими з метою запобігання поширенню в Україні COVID-19.

Одночасно із цим уряд повернув попередні обмеження виплат керівникам та членам наглядових рад держпідприємств. 

"Зокрема, повернуто порядок, коли розмір винагороди визначається у кратності до середньомісячної оплати в залежності від групи підприємства та виду його економічної діяльності. Також повернуті обмеження, якими місячний розмір заробітної плати керівника суб’єкта господарювання державного сектору економіки, що визначається в контракті, не повинен перевищувати 1,25 млн грн", - пояснили у пресслужбі.

Також зазначається, що прийнята постанова відповідає підписаним міжнародним домовленостям, відповідно до яких українська влада засвідчила намір зняти обмеження на виплати до 1 липня 2020 року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати